نحوه فعال سازی گارانتی

مصرف کننده گرامی ضمن تشکر از انتخاب محصولات دیتا نت خواهشمند است جهت فعال سازی گارانتی محصول خود مراحل زیر را انجام دهید :

1 – در مورد محصولات سیم کارت خور شماره IMEI محصول را به دقت به شماره 1000700670 SMS کنیددر صورتی که شماره مذکور را بدرستی وارد کرده باشید پس از چند لحظه اس ام اس تایید فعال سازی گارانتی محصول به شما ارسال میشود .

2 – محصولات فاقد IMEI نظیر ADSL شماره سریال (S/N)محصول را به شماره 1000700670 SMS کنیددر صورتی که شماره مذکور به درستی وارد شده باشد پس از چند ثانیه اس ام اس تایید فعال سازی گارانتی به شما ارسال میشود .

*در صورت عدم فعال سازی گارانتی از سوی مشتری محصول فاقد گارانتی بوده و شرکت پاسخ گو نخواهد بود.*

 ربات پشتیبان گارانتی IDH 
photo_2017-02-06_00-22-22

تیم پشتیبان گارانتی ما جهت رفاه بیشتر شما مصرف کننده گرامی اقدام به راه اندازی ربات پشتیبان گارانتی در تلگرام کرده , این ربات به شما کمک میکند تا از محصولات ما استفاده بهینه داشته باشید و در صورت نیاز به کمک به آن مراجعه کنید .

پس از ورود به ربات پشتیبان گارانتی ما دکمه استارت را بزنید تا منوهای ربات در پایین صفحه برای شما باز شود .با استفاده از منو های موجود میتوانید مشکلات احتمالی در کار با دستگاه و همچنین موارد مربوط به نصب و دیگر سوالات مرتبط با پشتیبانی را دریافت کنید . جهت ورود به ربات پشتیبان گارانتی اینجا را کلیک کنید .

Telegram

پشتیبانی

به منظور رفع هر گونه مشکل احتمالی اعم از فعالسازی گارانتی و نصب مودم و … مراحل زیر را طی کنید (در هر مرحله در صورت عدم رفع مشکل مورد نظرتان به مرحله ی بعد مراجعه فرمایید) :

برای این منظور 2 راه وجود دارد :

  1.  تماس با شماره ی 02171325  ( تهران و شهرستانها )
  2. تماس با ایمیل info@idhco.com

در حال حاضر این امکان علاوه بر تهران برای پنج استان تبریز – اصفهان – شیراز – مشهد و اهواز فراهم است .

جهت مشاهده ی لیست دفاتر خدمات شهرستانها اینجا را کلیک کنید .

پس از هماهنگی با دفتر مرکزی ( تماس با شماره ی 02171325 ) و صدور تیکت میتوانید به دفاتر فوق مراجعه کنید .  

* توجه شود که حتما پیش از مراجعه ی حضوری با دفتر مرکزی هماهنگی و تیکت صادر شده باشد در غیر اینصورت دفتر مربوطه پذیرای شما نخواهد بود .*