یک خبر خوب ... IDH با خرید هر مودم به شما هدیه خواهد داد !

درباره شرکت

شرکت ایرانیان داده پرداز همراه (که از این پس با نام اختصاری IDH در این متن خواهد آمد) در سال ۱۳۸۵ با نام گروه ایده فعالیت خود را در زمینه حافظه های جانبی موبایل شامل انواع مموری کارت ها شروع کرد و با توجه به افزایش تقاضای بازار انواع USB فلش را به سبد کالایی خود افزود . با پیشرفت فعالیت های این مجموعه ، در سال ۱۳۸۷ ، خود اقدام به واردات اینگونه کالاها کرده و از طریق نمایندگان شرکت در سطح کشور توزیع کرد.

از سال ۱۳۹۳ گروه ایده به شرکت ایرانیان داده پرداز همراه (IDH ) تغییر نام داده و از آن پس رسما؛ محصولات اورجینال هوآوی شامل انواع Mobile Broad Band و Home Gate Way را با گارانتی و خدمات پس از فروش ۳ ساله IDH به بازار ایران عرضه و از طریق نمایندگان منطقه ای خود در سطح کشور توزیع کرده است.

مفتخریم در این مدت توانسته ایم در زمینه مودم های همراه سهم قابل توجهی از بازار ایران را به برند هوآوی اختصاص دهیم .

با توجه به شرایط موجود در نظر داریم در آینده ای نزدیک مودمهای ۵G را که آخرین نسل از این دست میباشد به بازار ایران عرضه کنیم.

در نهایت امیدواریم مجموعه فعالیتهای پرسنل IDH در جهت عرضه به روزترین محصولات هوآوی در ایران مورد استقبال روزافزون هموطنان عزیزمان قرار گیرد.

با گسترش نیازهای روزافزون جامعه به اینترنت و از آنجاییکه دسترسی سریع و آسان به آن برای عموم اقشار جامعه مورد نیاز بوده و هست ؛ این شرکت با هدف دستیابی به این ایده وارد بازار اینترنت همراه شد و از سال ۱۳۸۹ با شناخت و ارزیابی بازار و آینده نگری، در شرایطی که اپراتورها خدمات ۲G را ارائه میدادند مودمهای ۳G و ۴G را وارد بازار کرد.

هدف اصلی شرکت IDH واردات محصولات اصلی با کیفیت بالا بوده و هست ؛ از این رو کارشناسان فنی ما به این نتیجه رسیدند که جهت نیل به این هدف محصولات هوآوی به عنوان بزرگترین تولیدکننده مودمهای همراه در دنیا ، بهترین گزینه میباشد.

لذا در سال ۱۳۹۲ بخش بازرگانی شرکت وارد مذاکرات جدی با شرکت هوآوی شد و پس از گذراندن مراحل سخت کارشناسی از طرف هوآوی ، اواسط سال ۱۳۹۲ با توکل به خدای متعال و اتکا به تلاشهای روزافزون پرسنل IDH به عنوان اولین توزیع کننده رسمی مودمهای هواوی در ایران موفق به عقد قرارداد با کمپانی هوآوی شد.

فروشگاه اینترنتی IDH در زمینه مودم های همراه و رومیزی هواوی فعالیت دارد.این شرکت عرضه کننده انواع مودم های TD-LTE همراه و رومیزی، مودم های ۵G,4G,3G ,مودم های گیمینگ و بازی انلاین ،CarFi نیز می باشد.

هدف اصلی شرکت IDH واردات محصولات اصلی با کیفیت بالا بوده و هست ؛ از این رو کارشناسان فنی ما به این نتیجه رسیدند که جهت نیل به این هدف محصولات هوآوی به عنوان بزرگترین تولیدکننده مودمهای همراه در دنیا ، بهترین گزینه میباشد.

فروشگاه اینترنتی IDH نماینده رسمی مودم های همراه و رومیزی هواوی در ایران است که محصولات هواوی را با گارانتی معتبر IDH به مدت ۳ سال به مشتریان خود عرضه می کند.

مشتریان عزیز در هر نقطه از سراسر کشور می توانند همه محصولات فروشگاه را (محصولاتی که شامل قیمت می باشند) با ایجاد یک حساب کاربری تهیه و در بازه زمانی بسیار کم داشته باشند.